امنیت سایبری در سایه زنان
وینفرد آر. پوستر می‌گوید حفظ زندگی آنلاین ما نیازمند مهارت‌ها و تجربیاتی است که فراتر از کلیشه‌های مردانه هکرها و سربازان است.
فرآیند هک سیستم های کامپیوتری گسترده‌تر و آسیب‌زننده‌تر شده است . عناوین اول روزنامه‌ها حمله به سازمان‌های دولتی، دفاتر مبارزات انتخاباتی سیاسی، موسسات مالی و شرکت‌های بزرگ را نشان میدهند. اما شهروندان و مصرف‌کنندگان بهای سنگین این حملات را پرداخت می‌کنند . در سال ۲۰۱۶، اطلاعات شخصی ۲ بیلیون نفر به سرقت رفت، از جمله سوابق پزشکی بیش از ۱۰۰ میلیون آمریکایی. هکر‌ها در رسانه‌های خرده‌فروشی ایالات متحده مانند Target و شرکت‌های اعتباری جهانی مانند Equifax، داده‌های خصوصی صدها میلیون مشتری را دستکاری کردند. در ۶ سال گذشته، بیش از ۱۰۷ بیلیون دلار از از طریق سرقت هویت، از مصرف‌کنندگان ایالات متحده به سرقت رفته است.
جرایم اینترنتی باعث تشدید نابرابری‌ها می‌شود. هویت بیشتر از یک میلیون نفر از زنان آمریکایی در سال ۲۰۱۴ دزدیده شد که این میزان بیشتر از آمار مربوط به مردان بوده است. افرادی از تبار آفریقایی آمریکایی و لاتین به طور متوسط دو تا سه برابر بیشتر از افراد سفید پوست قربانی تقلب در رابطه با بدهی یا درآمد هستند. زنان و دختران بیشتر از مردان هدف سوء استفاده جنسی از راه دور قرار می‌گیرند زیرا مجبور به ارائه آنلاین تصویر برهنه خود شده یا دچار مزاحمت از طریق اینترنت می شوند.

دانلود مقاله به صورت PDF

[purchase_link id=”294″ style=”button” color=”red” text=”خرید نسخه word”]